Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výhodný nákup a obchodní spolupráce

 Pět možností výdělku:  Kariérní plán zde.

1. Zisk z maloobchodu

20% až 40 % zisk.
ObrazekAkce  - sleva navíc pro první objednávku nových distributorů na Startovací balíček, včetně prodejních materiálů, vizitek a dopravy zdarma.


2. Zisk z velkoobchodu
Pokud začíná s prodejem nový distributor, může koupit jednotlivé lahve od sponzora. Výše postavení distributoři mohou prodávat výrobky svým níže postaveným distributorům se slevou a tím získat 10%  až 20% velkoobchodní slevu.
Akce  - pro nové i stávající distributory, kteří se kvalifikují je připraven bonus "Karton Intry zdarma."

3. Generační Bonus 
Generační Bonus 4% až 9% je bonus vyplácený za prodej vašich podřízených distributorů. Tento bonus je vám vyplácen na základě vaší dosažené kvalifikace za každý měsíc.


4. Nový Business Bonus
Nový Bussines Bonus představuje 4 % bonus za všechny prodeje nových distributorů uskutečněných během jejich prvních třech kalendářních měsíců u Lifestyles. Vyplácí se za všechny nové distributory z 1. generace.

5. Organizační Bonus
Distributorům se vyplácí Organizační Bonus na základě měsíční kvalifikace. Vaše organizace začíná na vaší první generaci a bonusy se vyplácí až do dalšího distributora kvalifikovaného na stejnou úroveň.


Nová tvář Lifestyles:

1. Sleva výrobků
Od 1. 7. 2008 byla snížena cena Intry z 1260 na 1100 Kč a  cena Nutrii na 750 Kč.

2. Startovací balíčky
Sleva 25 % na Expres Direkt  a 30% na Instant Direkt plus 3 až 9 láhví zdarma  a prodejní pomůcky.

3. Internetová stránka zdarma
Všichni distributoři obdrží svoji osobní " Intra stránku", která jim usnadní práci se získáváním nových distributorů a jejich školením. Od listopadu 2009.

4. Euro Kariérní a odměnový plán
Nízká kvalifikace pro získání bonusů = 100 PV.
Nový Business Bonus.
Organizační Bonus pro Regional Distributory a výše

5. Provize vyplácené dle vaší úrovně  
Všichni existující Regional, Executive, NMD, atd. budou vypláceni podle své již dosažené úrovně. Musí být ale kvalifikovaní minimálně jako D.D., tj. mají 1200 PV (osobních bodů).
6.Amnestie. Pokud jste byli distributorem Lifestyles, můžete se vrátit zdarma zpět a ještě získáte svou bývalou slevu. Kontaktujte nás! Tel.: 605494997